Zagłosuj na nas 26 maja
lista nr 5

Waldemar Witkowski

Nr 1 / Okręg nr 7 Woj. wielkopolskie

Waldemar Witkowski

Nr 1 / Okręg nr 7 Woj. wielkopolskie
  • przewodniczący Unii Pracy
  • były wicewojewoda wielkopolski i wiceprzewodniczący sejmiku województwa wielkopolskiego
  • prezes zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu
  • działacz spółdzielczy, mąż i ojciec czwórki dzieci

Kandyduję do Parlamentu Europejskiego, aby budować Europę, w której najważniejszy jest człowiek. Od lat działam społecznie i politycznie, rozwiązując codzienne problemy mieszkańców Wielkopolski. Unii Europejska musi otworzyć się przede wszystkim na potrzeby ludzi, a nie wielkiego biznesu. Tylko w takiej Wspólnocie każdy będzie się czuł jak u siebie.

Tylko zjednoczona Europa może konkurować ze światowymi mocarstwami. Silna i solidarna Polska w Unii Europejskiej to dla nas możliwość bycia partnerem, a nie tylko obserwatorem dyskusji o przyszłości całego globu. Ale to także dla nas – Polek i Polaków – szansa na zrealizowanie marzeń o godnym życiu, sprawiedliwej pensji i bezpiecznej emeryturze.

Kluczowe zagadnienia

Europejski Trybunał ds. Środowiska Ochrona praw pracowniczych Europejskie standardy w opiece zdrowotnej
W celu poprawienia wyglądu i działania strony KKW Lewica Razem – Partia Razem, Unia Pracy, RSS stosuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można zablokować tę możliwość za pomocą ustawień przeglądarki. Szczegółowe informacje o gromadzonych informacjach znajdują się tutaj.
© 2019 Lewica Razem
komitet polityka prywatności