Zagłosuj na nas 26 maja
lista nr 5

Jacek Makówka

Nr 6 / Okręg nr 12 Woj. dolnośląskie i opolskie

Jacek Makówka

Nr 6 / Okręg nr 12 Woj. dolnośląskie i opolskie
  • licencjat na kierunku Stosunki Międzynarodowe - europeistyka
  • radny osiedlowy od 2009 roku, członek komisji bezpieczeństwa
  • zawodowo zajmuje się doradztwem techniczno-handlowym
  • członek Unii Pracy
  • interesuję się polityką i ekologią, miłośnik zwierząt, spacerując ze swoim psem zwraca szczególną uwagę na stan infrastruktury i środowiska naturalnego.
  • aktywny uczestnik protestów, m.in. w obronie sądów

Nie możemy sobie pozwolić, aby ktokolwiek próbował wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej. By odebrano nam swobody gwarantowane przez UE (m.in. swobodny przepływ osób). By pozbawiono nas możliwości korzystania ze wspólnotowych funduszy strukturalnych, umożliwiających nam szybszy rozwój. Mamy prawo żyć w zjednoczonej i  bezpiecznej Europie, która dba o swoich obywateli.

 

Chcę przyczynić się do tego, by Polki i Polacy czuli się dumni z bycia częścią wspólnoty europejskiej. Startując do PE będę usilnie pracować nad poprawą wizerunku naszego kraju który rządy PiS mocno nadszarpnęły.

 

Chcę uczestniczyć w pracach na rzecz przestrzegania praworządności we wszystkich krajach członkowskich. Chcę działać na rzecz dalszego rozwoju praw konsumenckich i pracowniczych. Bliskie mi są wszystkie prospołeczne inicjatywy. Uważam, że ogromnym wyzwaniem przed jakim stoi Unia Europejska są zmiany klimatu. Dla mieszkańców Europy członkostwo w Unii to jedyna droga do godnego i spokojnego życia, do rozwoju jednostki, całych grup społecznych oraz całych państw członkowskich.

 

Kluczowe zagadnienia

Ochrona praw kobiet w pracy Europejski Trybunał ds. Środowiska Nowa Konstytucja dla Europy
W celu poprawienia wyglądu i działania strony KKW Lewica Razem – Partia Razem, Unia Pracy, RSS stosuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można zablokować tę możliwość za pomocą ustawień przeglądarki. Szczegółowe informacje o gromadzonych informacjach znajdują się tutaj.
© 2019 Lewica Razem
komitet polityka prywatności