Zagłosuj na nas 26 maja
lista nr 5

Filip Chudy

Nr 10 / Okręg nr 12 Woj. dolnośląskie i opolskie

Filip Chudy

Nr 10 / Okręg nr 12 Woj. dolnośląskie i opolskie
  • doktorant informatyki, zajmuje się przyspieszaniem obliczeń graficznych
  • zajmował się sieciami neuronowymi oraz pracował jako programista
  • jeden z głównych autorów programów: energetycznego, polityki cyfrowej, antyreklamowego, antysmogowego i europejskiego Partii Razem
  • członek zespołu, który zajął 3 miejsce w zawodach łazików marsjańskich na University Rover Challenge
  • współorganizator zawodów programistycznych PIZZA 2016-2018
  • gra na gitarze basowej i w gry planszowe, ma dwa koty, pasjonat rowerów i gotowania

Chcę, by UE przestała być kółkiem wzajemnej adoracji, by wreszcie interesy społeczeństwa znalazły w niej swoje odbicie. W polityce cyfrowej szczególnie mocno widać, jak rządy chodzą na pasku wielkich korporacji, lekceważąc interes nas wszystkich. Chcę zerwać z tą ponurą tradycją i sprawić, by człowiek stał się znów ważniejszy od kapitału.

Unia to projekt ambitny, przekraczający granice państwowe, bariery językowe. Unia to również jest obietnica — godności, szacunku, wspólnoty. W walce z korporacjami okradającymi nas na podatkach potrzebujemy sojuszników. Razem łatwiej nam będzie zrealizować obietnicę zjednoczonej Europy.

Kluczowe zagadnienia

Przejrzystość działań Unii Europejskiej Likwidacja rajów podatkowych Walka z globalnym ociepleniem
W celu poprawienia wyglądu i działania strony KKW Lewica Razem – Partia Razem, Unia Pracy, RSS stosuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można zablokować tę możliwość za pomocą ustawień przeglądarki. Szczegółowe informacje o gromadzonych informacjach znajdują się tutaj.
© 2019 Lewica Razem
komitet polityka prywatności