Zagłosuj na nas 26 maja
lista nr 5

Anna Stabrowska

Nr 7 / Okręg nr 12 Woj. dolnośląskie i opolskie

Anna Stabrowska

Nr 7 / Okręg nr 12 Woj. dolnośląskie i opolskie
  • absolwentka kulturoznawstwa
  • przez kilka lat pracowała w działach sprzedaży zakładów produkcyjnych branży kamieniarskiej
  • obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą

Największym dobrem Europy są ludzie. Unia Europejska wymaga reform i dużych zmian, tak aby ludzie znaleźli się w centrum jej działania. Szansą na to jest Parlament Europejski bliższy obywatelom i ich codziennym zmaganiom. Działać z ludźmi i dla ludzi - to moja dewiza.

Startuję, ponieważ uważam że nasza obecność w Unii Europejskiej to jedno z większych osiągnięć Polski i jedno z najważniejszych zadań w obliczu wyzwań przyszłości. Unia Europejska to nie tylko ułatwienia, które dziś uważamy za oczywiste. Obecność w UE to też jedyna szansa na to, aby mieć coś do powiedzenia w obecnym świecie. A Polacy są pełnoprawnymi obywatelami naszego kontynentu i zasługują na to, aby ich głos nie był marginalizowany.

Kluczowe zagadnienia

Równa płaca za tę samą pracę Równy udział w bogactwie Europy Ochrona praw kobiet w pracy
W celu poprawienia wyglądu i działania strony KKW Lewica Razem – Partia Razem, Unia Pracy, RSS stosuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można zablokować tę możliwość za pomocą ustawień przeglądarki. Szczegółowe informacje o gromadzonych informacjach znajdują się tutaj.
© 2019 Lewica Razem
komitet polityka prywatności