Zagłosuj na nas 26 maja
lista nr 5

Andrzej Drost

Nr 8 / Okręg nr 12 Woj. dolnośląskie i opolskie

Andrzej Drost

Nr 8 / Okręg nr 12 Woj. dolnośląskie i opolskie
  • członek Partii Razem
  • kandydat do sejmiku wojewódzkiego
  • kontroler liczników energii elektrycznej
  • miłośnik turystyki i sportu

Europa i Polska potrzebują zmian. Obecni politycy dbają tylko o swoje interesy. Są oderwani od rzeczywistości przeciętnych obywateli, nie wiedzą jak ciężkie może być ich życie. Startuję w wyborach do europarlamentu aby to zmienić. Polityka europejska musi być bardziej proobywatelska, ludzka i lewicowa.

Ponad cztery lata mieszkałem i pracowałem w Holandii. To doświadczenie otworzyło mnie na ludzi i różne kultury. Zawdzięczam tę możliwość właśnie Unii Europejskiej - rozpocząłem pracę bez pozwolenia tylko dlatego, że Polska stała się członkiem Unii Europejskiej. Europa musi być zjednoczona. To warunek naszego bezpieczeństwa i dalszego bogacenia się jako społeczeństwo i państwo.

Kluczowe zagadnienia

Równa płaca za tę samą pracę 35-godzinny tydzień pracy Zielone inwestycje i ochrona przyrody
W celu poprawienia wyglądu i działania strony KKW Lewica Razem – Partia Razem, Unia Pracy, RSS stosuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można zablokować tę możliwość za pomocą ustawień przeglądarki. Szczegółowe informacje o gromadzonych informacjach znajdują się tutaj.
© 2019 Lewica Razem
komitet polityka prywatności